Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
06.01.2023
Novinky

Povinné ručení na koloběžku? Ještě ne! Bez pojistky se ale neobejdete!

Představte si, že jedete na koloběžce a na křižovatce zaviníte dopravní nehodu. Nikdo vás sice nesrazil, ale vrazil kvůli vám do jiného auta. A protože šlo o bavoráka a mercedes, oprava přijde na 450 000 Kč!

Což o to. Pánové v autech sice nadávají jako špačci, ale opravu ve finále uhradí jejich pojišťovna. Ta ale bude kontaktovat přímo Vás a bude chtít, ať celou částku uhradíte Vy! Co teď? Vzít si půjčku? Prodat vlastní auto nebo byt? Takovému scénáři se dá snadno předejít! Podívejte se, jak.

Povinné ručení na koloběžku ještě není legislativně podchyceno. Řešení takového problému je ale možné – pojištěním odpovědnosti. Lidově řešeno pojistkou na blbost. Takové pojištění vás přijde poměrně levně a navíc budete mít krytí pro případ nehody, ale i krádeže koloběžky, kola a spousty dalších věcí. Kryti budete už od 704 Kč ročně!

Varianty:

Limit pojistného plnění

Roční pojistné

Roční pojistné po slevě

1 000 000 Kč

880 Kč

704 Kč

5 000 000 Kč

1 100 Kč

880 Kč

10 000 000 Kč

1 320 Kč

1 056 Kč

50 000 000 Kč

2 200 Kč

1 760 Kč

Pojištěni do 3 dnů!

Stačí při nákupu koloběžky na našem e-shopu zaškrtnout, že máte zájem o pojištění. My předáme Vaše kontaktní údaje zástupci společnosti 4fin a ten vás bude kontaktovat během pracovních dní do 48 hodin. Po telefonu s Vámi projde pojistku krok po kroku a nastaví ji podle Vašich potřeb. Pak stačí už je zaplatit první platbu a jste pojištěni.*

A co když se něco stane Vám?

Pokud se stane nějaká škoda na Vaší koloběžce, stačí vše nafotit, oznámit pojišťovně a poslat náklady ze servisu. Pojištění se totiž vztahuje i na tyto případy. Pokud si Vy sami například zlomíte ruku, je potřeba, abyste měli úrazové pojištění. To můžete se zástupcem společnosti 4fin sjednat také po telefonu. Celý proces je podobně rychlý. Při úrazu pak můžete čerpat finance po dobu pracovní neschopnosti a denní odškodné.

*Pokud pojedete po komunikacích rychleji než 25 km/h, pravděpodobně pojišťovna neuzná pojistné plnění a vy budete muset celou škodu hradit sami.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli